Võta ühendust

info@huum.eu

OF SAUNA

Disainkerised

HUUMi saunakeriste lihtne ja orgaaniline disain toob esile kivide loomuliku ilu ning sobitub erinevate kaasaegsete interjöörilahendustega.

Sauna juhtpult UKU

UKU juhtpulti on lihtne kasutada ning seda saab ühendada valgustuse, ventilatsiooni ja auruti funktsioonidega.

Sauna kütmine mobiiliäpist

HUUMi mobiilirakendusest saad sauna kütte panna vaid paari klikiga, isegi kui sa pole veel koju jõudnud.

Elegantne keris sinu sauna südames

Unusta kandilised kerised. HUUMi keriste ümar ja minimalistlik disain rõhutab kivide loomulikku ilu ning elavdab leiliruumi sisekujundust.

Naudi mahedat ja kauakestvat leili. HUUMi keriste suur kivide mahutavus võimaldab sauna pikalt kuumana hoida ning ka meie elektrikeristel pakkuda puuküttekeristele sarnast mahedat leili.

Küta sauna mobiilist. HUUMi mobiilirakendusega piisab vaid paarist klikist telefonis, et võiksid koju jõudes otse kuuma sauna astuda.

Panusta kvaliteeti. Kõik meie kerised valmivad roostevabast terasest ja läbivad hoolika tootmisprotsessi, et saavutada hea väljanägemine ning võimalikult kaua vastu pidada.

Eesti sisearhitektide liidu aastapreemia
2014: publiku lemmik

Tootedisaini auhind Bruno 2014
Lugejate lemmik

Kuldmuna 2014
Firmagraafika pronksmuna

Eesti disainiauhinnad 2014
Äramärgitud töö

Kerised
DROP
 • 4.5 kW
 • 6 kW
 • 9 kW
HIVE
 • 12 kW
 • 15 kW
 • 18 kW
HIVE Wood
 • 13 kW
 • 17 kW
 • 17 kW LS
Vaata kõiki tooteid
Saun Eesti moodi Sauna kasulikkusest Hoolega tehtud
Saun Eesti moodi

Higistamine ja kaseokstega vihtlemine – ideaalne laupäevaõhtu? Vanade eestlaste jaoks küll. Ammu enne seda, kui kaasaegsed spaad sauna kogu maailmale tutvustasid, oli saun sajandeid Eesti talupoegade igapäevalu oluliseks osaks. Kord nädalas, tavaliselt laupäeval, pandi saun kütte ja hoolikalt valmistatud kasevihad kuuma vette ligunema, et valmistuda puhastavaks ja tervistavaks saunaõhtuks. See traditsioon ulatub Eesti kultuuris nii sügavale, et isegi tänapäeval ei ole laupäevased saunaõhtud kuhugile kadunud. Nii noorte kui vanade eestlaste jaoks tähendab saun jätkuvalt pere või lähimate sõprade kogunemist, lõõgastumist, jahedasse järvevette või lumme hüppamist ning värskendavat saunaõlu.

Sauna kasulikkusest

Igaüks, kes on kunagi saunas käinud, teab, kui eriliselt puhas tunne on pärast saunaskäiku ja et see pole kaugeltki võrreldav duši all käimisega. Selle põhjuseks on loomulikult kuumus, mis ergutab vereringet ja suurendab higistamist ning seeläbi aitab eemaldada surnud naharakke ja puhastada poore. Peale selle on saunal ka teada-tuntud omadus leevendada lihas- ja liigesevalusid, nii kroonilisi kui ka neid, mis on tingitud suurest füüsilisest koormusest. Ja mis pole kindlasti mitte vähem oluline: saunaskäik on suurepärane viis lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Kuuma leiliruumi vaikuses olemine aitab välja lülituda argimuredest ning energiat taastada. Mine õhtul sauna ja üsna suure tõenäosusega tuleb sul pärast hea uni ning sa ärkad hommikul värskena.

Hoolega tehtud

Meie saunakerised valmivad täielikult Eestis, kus saunatraditsioonid ulatuvad sajandite taha ja saunaehitamise oskuseid on alati põlvest põlve edasi antud. Koostöös Eesti juhtivate metallitöötlejatega on meie eesmärgiks pakkuda saunakeriseid, mis annavad suurepärast leili, peavad kaua vastu ning mille disain vastab  kaasaegse sisekujunduse ootustele. Selliste keriste tootmine eeldab tavalistest keristest enam manuaalset tööd ja keerukamat tootmisprotsessi. Uuri lähemalt, kuidas valmivad meie tooted ning mis teeb need eriliseks.

Vaata kõiki blogipostitusi
01
Leia kauplus
02
Paigalda
03
Naudi
Leia kauplus
Soovid osta HUUMi saunakerist või hoopis päris valmis sauna? Tutvu meie edasimüüjatega ning leia endale sobiv kauplus või saunaehitusfirma.
Paigalda
Enne kerise paigaldamist loe hoolikalt paigaldusjuhendit ja tutvu meie tehnilise toe lehega. Kerise turvaliseks ja korrektseks paigaldamiseks läheb vaja sertifitseeritud elektriku abi.
Naudi
On aeg nautida mõnusat kuuma leili! Anna teada, mis sa arvad, ja jäta meile enda tagasiside.

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.


  Contact form

  [contact-form-7 404 "Not Found"]