Võta ühendust

info@huum.eu

Küta sauna mugavalt HUUMi mobiiliäpiga

Lisaks klassikalistele sauna juhtseadmetele, millega elektrikerise tööd kontrollida, on olemas ka uusi ja põnevamaid variante. Juba 2014. aastal tõi Eesti saunakeriste tootja HUUM müügile sauna juhtseadmed, mida on võimalik kasutada ka nutitelefoni rakenduse kaudu. Nendega saad sauna kütmist juhtida oma mobiiltelefonist.

Nii ei ole kerise küdema lülitamiseks vaja isegi kodus olla. Võid viibida kus tahes, ja kui koduuksest sisse astud, on saun juba kutsuvalt kuum. See teeb elu kõvasti lihtsamaks nii paljudele kodusaunaomanikele kui ka majutusettevõtetele. Järgnevalt leiad vastused küsimustele.

  • Millised eelised on mobiiliäpist sauna juhtimisel?
  • Kuidas saunakütmist äpiga juhtida?
  • Kuidas HUUMi äpp töötab ja millised funktsioonid sellel on?

 

HUUMi äpiga säästad aega

HUUMi mobiilirakenduse toega saunajuhtpuldil on kaks olulist eelist.

Esiteks säästab see sinu aega. Oletame, et sauna kütmine võtab aega umbes tunni. Tavalise saunajuhtpuldiga peaksid pärast koju jõudmist veel terve tunni ootama, enne kui saad saunamõnusid nautima asuda. Mobiilirakendusega kaugjuhtimispuldi abil saad aga sauna kütte panna veel enne, kui koduteele asud. Kui kerise sedasi telefonist sisse lülitad, on sul võimalik see tund veeta tööl pakilisi toimetusi lõpetades või jõusaalis trenni tehes.

Neil hetkedel, mil sa kuuma sauna enim vajad, ei pea sa seda enam ootama. Kui selja taga on vahva, ent väsitav suusamäel veedetud päev või pikk reis, pole midagi mõnusamat ja kosutavamat kui koju jõudes otse kuuma sauna astuda.

Uurisime oma klientidelt, miks nad meie mobiilirakendusega rahul on ja kuidas nad seda kasutavad.

Harry Soomest kirjutas meile nii: „Kasutan HUUMi äppi sauna sisselülitamiseks sageli olenemata sellest, kas olen kodus või mitte. Näiteks, kui istun diivanil: jah, miks mitte sauna telefonist käivitada? Või kui viibin aias: pole vaja tagasi tuppa minna, lülitan lihtsalt sealsamas väljas sauna sisse. Või kui olen kesklinnas poes, hilja tööl või koeraga jalutamas: miks mitte lülitada saun sisse, et see oleks selleks ajaks valmis, kui tagasi koju jõuan? See on lihtne ja mugav.“

Äpi kasuks räägib ka see, et sauna kütmiseks ei ole vaja ise füüsiliselt kohal olla. HUUMi rakendus on suurepärane võimalus Airbnb ja muude majutusettevõtete omanikele, kes soovivad oma klientidele midagi erilist pakkuda.

Adam Rang ettevõttest Estonian Saunas juba kasutab meie nutikat saunalahendust oma Airbnb külaliste võõrustamisel Tallinnas. Kui külalised alles teel on, saadab ta neile saunarakenduse sisselogimisandmed. Nii saavad külalised kerise vastavalt oma sõidugraafikule käivitada, et saabumisel ootaks neid ees mõnus ja kuum saun. Samuti saavad nad Tallinnas viibides korterisse naasmise ajaks sauna alati täiuslikule temperatuurile seada, et pärast pikka ja väsitavat linnaga tutvumise päeva leiliaurudes lõõgastudes kogu Eesti-elamus kätte saada.

 

 

HUUMi mobiilirakendus töötab saunajuhtimispultidega UKU Wi-Fi ja UKU GSM

Sauna kütmiseks HUUMi äpi abil tuleb kõigepealt soetada seda toetav juhtpult – UKU Wi-Fi või UKU GSM. Neid pulte on võimalik kasutada mis tahes tootja elektrikeristega, mis töötavad kaugjuhtimispuldiga ja on varustatud temperatuuri reguleerimise funktsiooniga.

Kui juhtseade on paigaldatud, laadi alla HUUMi rakendus ja ühenda see puldiga. Selleks järgi ekraanil kuvatavaid juhiseid ning sisesta juhtpuldi tunnus ja kood, kui neid nõutakse. Pärast seda saad kohe hakata rakendust kasutama ja kõiki selle võimalusi nautima.

 

Valmista saunaelamus ette kõigest paari klikiga

HUUMi äpp pakub enamat kui lihtsalt kerise sisse- ja väljalülitamist. Sellel on kasulikke funktsioone, mis võimaldavad sul saunaelamust oma soovi järgi kohandada.

Kõigepealt põhifunktsioonidest. Kütmisega seoses saab valida kütmise algus- ja lõpuaja ning määrata soovitud temperatuuri. Tänu ukseandurile tunneb UKU juhtseade ära, kui oled saunaruumi ukse lahti jätnud – sel juhul kütmist ei käivitata. Sauna kuumenemise ajal saad alati hetketemperatuuri kontrollida, et näha, kuidas kütmine edeneb.

Kui sa juba tead, mis kellaajal saun kuum peab olema, saad kasutada taimerifunktsiooni. Käivita lihtsalt taimer ning kui sa trennist või saunaõhtuks koju saabud, on köetud saun sind juba ootamas.

HUUM-i saunajuhtimispulte saad ühendada ka valgusti, ventilatsiooni ja aurutiga, mida on samuti võimalik mobiilirakenduse kaudu juhtida. Selleks pead need funktsioonid esmalt seinapealselt juhtpaneelilt aktiveerima.

Äpi kasutajate arv on piiramatu. Selle saavad alla laadida ja kerisega ühendada kõik, kes teavad juhtpuldi tunnusnumbreid. Nii saavad kõik sinu pereliikmed sauna kütte panna ja ka näha, kas keegi on kerise juba tööle lülitanud. Saunaõhtule kutsutud sõbrad omakorda saavad jälgida sauna temperatuuri, et näha, kas võib juba leili viskama minna.

HUUMi mobiilirakendus on saadaval kuues keeles: inglise, saksa, vene, itaalia, soome ja eesti.

Asendamatud saunajuhtimispuldid uuendusmeelsetele saunasõpradele

Sauna kütmine HUUMi äpiga säästab sinu aega. See lihtne ja mugav saunajuhtimislahendus aitab sul tänapäevasesse kiiresse elustiili hõlpsasti meeldivaid saunakogemusi pikkida.

HUUMi mobiilirakendusega saunajuhtimisseadmete kohta lisateabe saamiseks vaata juhtpultide UKU Wi-Fi ja UKU GSM tootelehti. Ja kuna sauna jaoks juhtpuldi valimine võib teinekord olla üsna keeruline, oleme sinu abistamiseks kirjutanud selle kohta blogipostituse “Kuidas valida elektrikerisele juhtpulti?”. Selles postituses selgitame põhjalikult kõigi HUUMi juhtpultide omadusi ja funktsioone.

 

OF SAUNA

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.


    Contact form

    [contact-form-7 404 "Not Found"]