Võta ühendust

info@huum.eu
+372 5666 7699

Digidiagnostika projekt

EAS „Digidiagnostika projekt EU60295 “

HUUM OÜ sai EAS-ilt digidiagnostika läbiviimiseks toetust.

Alates 2018. aasta oktoobrist pakub EAS ettevõtetele võimalust toetuse taotlemiseks digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamiseks. Digidiagnostika on tootmisettevõtte põhjalik analüüs, mis aitab mõista, kuidas on võimalik tootmist tõhusamaks muuta ning kuidas mõjuvad muudatused majandusnäitajatele. Digidiagnostika aitab kaardistada võimalused, kuidas digitaliseerimise ja automatiseerimise kaudu muuta ettevõtte tootmisprotsessid tõhusamaks.

Tänu EAS-i rahastusele on HUUM saanud üle minna uuele ja ettevõtte vajadusi arvestavale tarkvarahaldusele ODOO. HUUM on viimastel aastatel kiiresti kasvanud ning on näha ka kiire kasvu jätku, mistõttu on äärmiselt oluline sobivate süsteemide rakendamine. Tänu digiauditile sai ettevõte tuvastada tootmise kitsaskohad ning ka konkreetsed lahendused, kuidas neid läbi automatiseerimise ja digitaliseerimise lahendada.

OF SAUNA

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.  Contact form   Milline keris sobib sinu sauna?

   Sobiva kerise leidmiseks palun sisesta allolevasse vormi küsitud andmed ja eelistused enda sauna kohta. Mis on sinu leiliruumi mõõtmed? Kas eelistad seinale või põrandale kinnitatavat kerist? Kas soovid enda sauna juhtida ainult seinal olevast juhtpuldist või kasutada lisaks kaugjuhtimise võimalust mobiiltelefonist?
   Sauna mõõtmed (m)
   Korruta kõrgus, laius ja pikkus meetrites.
   Kas leiliruumil on klaasist uks?
   Klaasist uks lisab + 1,5 m³ sauna ruumalale.
   Isoleerimata seinad (m2)
   Iga isoleerimata ruutmeetri kohta tuleks sauna ruumalale lisada 1,2 m³.
   Sauna tüüp
   Eelistad elektrikerist või puuküttekerist?
   Kerise paigaldamine
   Vali kerise asukoht.
   Kerise juhtimine
   Kuidas tahaksid sauna juhtida?

   Sinu arvutused lähevad kaduma.

   Pärast kalkulaatorist väljumist saad igal hetkel tagasi tulla ja kindlaks teha, mis on sinu sauna jaoks kõige parem lahendus.
   OK Püsi lehel