Võta ühendust

info@huum.eu

Valmistamine

Kiika meie tootmisprotsessi ja avasta, kuidas valmivad meie kerised ja saunajuhtpuldid.

HUUMi tooted valmivad täielikult Eestis

HUUMi kerised, juhtpuldid ja muud tooted valmivad täielikult Eestis erinevate partnerite abiga. Kas teadsid, et meie keriste näiliselt lihtne disain nõuab tegelikult üsna keerukat tootmisprotsessi? Sellepärast teeme koostööd Eesti juhtivate metallitöötlejatega, et tagada toodete parim kvaliteet igas tootmise etapis. Enamik tootmiseks kasutatud toormaterjale on imporditud, näiteks roostevaba teras ja elektroonikakomponendid.

HUUMi keriste tootmine nõuab palju manuaalset tööd

Kuna lähenesime keriste kujundamisele üsna loovalt, ei ole neid võimalik toota täielikult automatiseeritud tootmisliinidel. Iga metalltraadi parajaks lõikamine, õige paksuse saavutamine ja rõngasse painutamine eeldab metallitöötajatelt palju manuaalset tööd. Lisaks läbivad meie roostevabast terasest kerised haavelduse ja happetöötluse, et lõpptulemus oleks ilus ja ühtlane.

Saunajuhtpuldid, mis on targad ja näevad ilusad välja

HUUMi saunajuhtpultide ja mobiilirakenduse innovatiivsed elektroonikalahendused on loodud meie kodulinna Tartu helgemate peade poolt. Hetkel kasutusel oleva tehnoloogia arendamine ja täiendamine võttis aega viis aastat. Oshino Electronics Estonia kannab hoolt pultide tootmise eest, mis on saadaval nii puidust kui ka erinevat värvi plastikust korpustega. Puidust korpused on käsitsi tehtud termotöödeldud saarepuidust, mistõttu on neist igaühel kordumatu puidumuster.

Vähem pakendamist on rohkem

Kasutame enda toodete pakendamisel võimalikult vähe pakkematerjali, et vähendada prügi tekitamist, ning võimalusel kasutame toodete valmistamisel ümbertöödeldud materjale. Näiteks on meie juhtpultide peamoodulite korpused valmistatud ümbertöödeldud plastikust.

OF SAUNA

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.


    Contact form

    [contact-form-7 404 "Not Found"]