Võta ühendust

info@huum.eu
+372 5666 7699

Tootearenduseprojekt 2020-2022

EAS projekt EU60210 „Tootearenduseprojekt 2020-2022“

HUUM OÜ sai EAS-ilt toetust, mis investeeritakse HUUM OÜ arendustegevusse, et suurendada ettevõtte lisandväärtust ja müügikäivet uutest toodetest.

Ettevõte soovib pidevalt arendada oma tooteid ja tehnoloogiaid. Soov on siseneda uutesse ärivaldkondadesse, laiendada tootevalikut ning sellest lähtuvalt konkurentidest erineda. Projekti tegevuste elluviimine kindlustab ettevõtte käibe kasvamise, kaubamärgi tuntuse ja kuvandi tugevdamise ning tootevaliku ja ärisegmendi laiendamise sihtturgudel.

Projekti kogumaksumus on 748 830 €.

OF SAUNA

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.  Contact form   Milline keris sobib sinu sauna?

   Sobiva kerise leidmiseks palun sisesta allolevasse vormi küsitud andmed ja eelistused enda sauna kohta. Mis on sinu leiliruumi mõõtmed? Kas eelistad seinale või põrandale kinnitatavat kerist? Kas soovid enda sauna juhtida ainult seinal olevast juhtpuldist või kasutada lisaks kaugjuhtimise võimalust mobiiltelefonist?
   Sauna mõõtmed (m)
   Korruta kõrgus, laius ja pikkus meetrites.
   Kas leiliruumil on klaasist uks?
   Klaasist uks lisab + 1,5 m³ sauna ruumalale.
   Isoleerimata seinad (m2)
   Iga isoleerimata ruutmeetri kohta tuleks sauna ruumalale lisada 1,2 m³.
   Sauna tüüp
   Eelistad elektrikerist või puuküttekerist?
   Kerise paigaldamine
   Vali kerise asukoht.
   Kerise juhtimine
   Kuidas tahaksid sauna juhtida?

   Sinu arvutused lähevad kaduma.

   Pärast kalkulaatorist väljumist saad igal hetkel tagasi tulla ja kindlaks teha, mis on sinu sauna jaoks kõige parem lahendus.
   OK Püsi lehel