Võta ühendust

info@huum.eu
+372 5666 7699

Lisatooted

HUUM käsitööõlu

Meie enda saunaõlu, pruulitud meie retsepti järgi Mõtsalise pruulikojas Eestis. Tegemist on lihtsa ja humalase IPAga, mis on keskmise kehaga ja mõõdukalt karboniseerunud ning milles magus, mõrkjas ja hapu mängivad hästi koos. Naudi seda pärast sauna, külmalt ja puhta südamega. Saadaval Eesti õllepoodides.

  • IPA
  • 0,33 l
  • 5,2 %

Saunajärgne värskendus

Õlu on eestlaste seas armastatud saunajook. Lõõgastava saunaõhtu lõpetamiseks pole midagi paremat, kui maitsev külm õlu heas seltskonnas.

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.Contact formMilline keris sobib sinu sauna?

Sobiva kerise leidmiseks palun sisesta allolevasse vormi küsitud andmed ja eelistused enda sauna kohta. Mis on sinu leiliruumi mõõtmed? Kas eelistad seinale või põrandale kinnitatavat kerist? Kas soovid enda sauna juhtida ainult seinal olevast juhtpuldist või kasutada lisaks kaugjuhtimise võimalust mobiiltelefonist?
Sauna mõõtmed (m)
Korruta kõrgus, laius ja pikkus meetrites.
Kas leiliruumil on klaasist uks?
Klaasist uks lisab + 1,5 m³ sauna ruumalale.
Isoleerimata seinad (m2)
Iga isoleerimata ruutmeetri kohta tuleks sauna ruumalale lisada 1,2 m³.
Sauna tüüp
Eelistad elektrikerist või puuküttekerist?
Kerise paigaldamine
Vali kerise asukoht.
Kerise juhtimine
Kuidas tahaksid sauna juhtida?

Sinu arvutused lähevad kaduma.

Pärast kalkulaatorist väljumist saad igal hetkel tagasi tulla ja kindlaks teha, mis on sinu sauna jaoks kõige parem lahendus.
OK Püsi lehel