Võta ühendust

info@huum.eu

Meist

HUUM on sauna maailma innovaator, kes ühendab põlvkondade ülese kogemuse tänapäeva tehnoloogia viimase sõnaga. Meie tiim koosneb entusiastlikest saunafännidest, kes usuvad sauna loomuliku osasse tervise ja heaolu saavutamisel. Kõik me oleme üles kasvanud Eestis, kus on raske ette kujutada pika töönädala lõppu, külma talvepäeva või mõnusat suveõhtut maal ilma saunaskäiguta. Saun tähendab enda jaoks aja võtmist, keha ja vaimu taastamist, tervena püsimist ja lihtsalt head enesetunnet. Seepärast usume, et saun peab olema kättesaadav kõigile ja igal pool.

3 põlvkonda saunatraditsioone

HUUMi asutaja Siim Nellis on juba kolmas enda perekonnas, kes tegeleb saunakeriste tootmisega. Tema vanaisa oli osav pottsepp, kes ehitas palju saunaahjusid, ning ka tema isa tegeleb aktiivselt saunakeriste tootmisega. Siim jätkab nende traditsioonide edasikandmist, ühendades Eesti saunaehitamise tarkused kaasaegse disaini ja innovatiivse tehnoloogiaga.

Kuidas sündis esimene disainkeris

Ilma, et disainile oleks palju tähelepanu pööratud, on saunakerised välja arendatud pikkade saunatraditsioonidega maades. Otsides keriste jaoks kaasaegsemat ja tõhusamat disaini, pöördus Siim Nellis 2011. aastal Eesti Kunstiakadeemia poole. EKA tootedisaini tudengid pakkusid kerise jaoks välja erinevaid lahendusi, mille seast üks torkas kõige enam silma. See oli inspireeritud veepiisast ja poolkerakujuline. 2012. aastal arendati disainilahendus tootmiskõlblikuks ning keris sai nimeks DROP. Erinevalt varasematest saunakeristest, on DROP elektrikerisel ainulaadne ümar kuju, optimaalne metallikasutus ja suur kivide mahutavus, tänu millele annab keris puuküttekerisele sarnast mahedat leili.

2015. aastal võitis DROP ühe olulisema rahvusvahelise disainiauhinna, prestiižse Red Dot tootedisaini auhinna. DROP kerist tunnustati disainilahenduse meisterliku teostuse eest.

Toetame aktiivset ja tervislikku elustiili

HUUM toetab aktiivset ja tervislikku elustiili, sponsoreerides sportlasi ning olles ka ise aktiivsed. Oleme andekatest sportlastest koosneva HUUM IRONMAN triatloni võistkonna sponsoriks. Lisaks toetame saalihooki naiskonda Sparta, Eesti 2018. aasta meistrivõistluste võitjat. Meie töötajad on hetkel aktiivsed discgolfi mängijad ning meie seni kõige tublimaks saavutuseks on esimese koha võitmine ettevõtete discgolfi turniiril 2019. aasta aprillis.

OF SAUNA

Hakka edasimüüjaks

Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust, et arutada edasisi koostöövõimalusi.


    Contact form

    [contact-form-7 404 "Not Found"]