Saunakeriste valmistamine

Heida pilk meie tootmisprotsessi. Räägime siin lähemalt, kuidas valmivad HUUM saunakerised ja keriste juhtpuldid.

HUUM DROP in welding

Eestis valmistatud saunakerised

HUUM saunakerised ja kerise juhtpuldid valmivad täielikult Eestis meie oskuslike partnerite abiga.

HUUM keriste näiliselt lihtne disain nõuab keerukat tootmisprotsessi. Oleme valinud koostööks Eesti juhtivad metallitöötlejad, et kindlustada kõrge kvaliteet tootmise igas etapis. Imporditavad toormaterjalid, näiteks roostevaba teras ja elektroonikakomponendid, jõuavad meie toodetesse tunnustatud kvaliteedimärgistega tootjatelt.

 

Eestis valmistatud
HUUM DROP close up detail

Disainkerised vajavad käsitööd

HUUM saunakeriste loominguline disain esitab tootmisele väljakutseid. Kõigi valmistamise etappidega automatiseeritud tootmisliinid hakkama ei saa. Mõned kerised vajavad hoopis personaalsemat lähenemist.

Näiteks nõuab saunakeristele DROP ja HIVE kaarte valmistamine metallitöötlejatelt hoolikat käsitööd. Iga metalltraat lõigatakse parajaks, antakse sellele õige paksus ning painutatakse seejärel rõngasse käsitsi. Ilusa ja ühtlase lõpptulemise saamiseks läbivad roostevabast terasest kerised haavelduse ja pinnatöötluse.

 

CILFF elektrikeris stiilses heleda puitviimistlusega leiliruumis. Keris on osaluselt uputatud põranda sisse ja ümbritsetud puidust kaitsepiirdega.

Keskkonnasõbralik tootedisain

HUUMi tootearendajad ja disainerid suhtuvad looduse säästmisesse suure missioonitundega. Heaks näiteks on roostevabast terasest saunakerised CLIFF ja STEEL. Oleme need lõiganud ühisest metallilehest, kasutades nii ära kogu kasuliku materjali.

STEEL kerise väljalõikeid kasutame ära CLIFF kerise ribide loomiseks. Ilma, et tekitaksime materjalijääke . Tulemuseks on kaks stiilset saunakerist, mille tootmine on hooliv keskkonna suhtes.

 

OF SAUNA

Nutikas juhtsüsteem sinu sauna

UKU sauna juhtsüsteem ja HUUM mobiilirakendus  on loodud meie kodulinna Tartu helgemate peade poolt. Eestlastena armastame me innovaatilisi lahendusi ning oleme tulemuse osas nõudlikud. Arendasime praegu kasutusel olevat versiooni viis aastat enne kui selle käiku lasime.

Meie soov on luua tõeliselt tark saun, mis teeb omaniku elu mugavaks ja säästab energiat.

 

Oshino Electronics Estonia kannab hoolt juhtpultide tootmise eest. Korpuste materjalina kasutame puitu ning erinevates toonides plastikut ja klaasi.

Puidust korpused valmivad käsitööna termotöödeldud saarepuust. Igaühel neist on kordumatu puidumuster. Plastikust ja klaasist korpuste toone leidub klassikalisest mustast luksusliku kullani.

 

Eestis valmistatud

Keskkonnateadlikud valikud

uku wood controller in leaves

Et vähendada prügi tekitamist, püüame pakendite koguse hoida optimaalse. Kus võimalik, valime tootmiseks taaskasutatud materjale. Näiteks on meie juhtpultide peamoodulite korpused valmistatud ümbertöödeldud plastikust.

Oma igapäevased tööprotsessid oleme võimalikult suurel määral automatiseerinud. Meie kontor ning ladu töötavad pea-aegu täielikult paberivabalt.  Tootekataloogid ja reklaamtrükised valmistame keskkonnasõbralike sertifikaatidega materjalidest. Kus võimalik, eelistame  digitaalseid materjale, et vähendada koormust meie metsadele.

 

uku wood controller in leaves