HUUM app teeb sauna kütmise mugavaks

Lisaks klassikalistele sauna juhtseadmetele, millega elektrikerise tööd kontrollida, on võimalik sauna kütte panna ka mobiiliekraanilt. Juba 2014. aastal tõime turule sauna juhtseadmed, mis annavad kaasaegsele saunasõbrale rohkelt vabadust.

 

Saunaõhtu planeerimiseks ei ole vaja isegi kodus olla. Võid viibida kus tahes ja lihtsalt telefonis sauna õigeks ajaks kütte panna. Kui koduuksest sisse astud, on saun juba kutsuvalt kuum.

 

See teeb elu kõvasti lihtsamaks nii paljudele kodusaunade omanikele kui ka majutusettevõtetele.

Edasi lugedes leiad vastused küsimustele:

 • Millised eelised on mobiilirakendusest sauna juhtimisel?
 • Kuidas saunakütmist mobiilirakenduses juhtida?
 • Kuidas HUUM app töötab ja millised funktsioonid sellel on?

 

 

HUUM app säästab sinu aega

Oletame, et sauna kütmine võtab aega umbes tunni. Tavalise saunajuhtpuldiga peaksid pärast koju jõudmist veel terve tunni ootama, enne kui saad saunamõnusid nautima asuda. Mobiilirakendusega kaugjuhtimispuldi abil saad aga sauna kütte panna veel enne, kui koduteele asud. Kui kerise telefonist sisse lülitad, on sul võimalik see tund veeta tööl pakilisi toimetusi lõpetades või jõusaalis trenni tehes.

 

 • Neil hetkedel, mil sa kuuma sauna enim vajad, ei pea sa seda enam ootama. Kui selja taga on vahva, ent väsitav suusamäel veedetud päev või pikk reis, pole midagi mõnusamat ja kosutavamat kui koju jõudes otse kuuma sauna astuda.

Kütmiseks ei ole vaja kohal olla

Adam Rang ettevõttest Estonian Saunas kasutab meie nutikat saunalahendust oma Airbnb külaliste võõrustamisel Tallinnas. Kui külalised alles teel on, saadab ta neile saunarakenduse sisselogimisandmed. Nii saavad külalised kerise vastavalt oma sõidugraafikule käivitada, et saabumisel ootaks neid ees mõnus ja kuum saun. Samuti saavad nad Tallinnas viibides korterisse naasmise ajaks sauna alati täiuslikule temperatuurile seada, et pärast pikka ja väsitavat linnaga tutvumise päeva leiliaurudes lõõgastudes kogu Eesti-elamus kätte saada.

 

 • HUUM app on suurepärane võimalus Airbnb ja muude majutusettevõtete omanikele, kes soovivad oma klientidele midagi erilist pakkuda.

 

HUUMi mobiilirakendus töötab UKU sauna juhtsüsteemi WiFi ja UKU mudelitega

 

Sauna kütmiseks HUUMi rakenduse abil tuleb kõigepealt soetada seda toetav sauna juhtsüsteem – UKU WiFi või UKU 4G.

 • UKU juhtsüsteemi ja HUUMi kerise juhtpulte on võimalik kasutada mis tahes tootja elektrikeristega, mis töötavad kaugjuhtimispuldiga ja on varustatud temperatuuri reguleerimise funktsiooniga.

Kui juhtseade on paigaldatud, laadi alla HUUM app ja ühenda see oma UKU juhtsüsteemiga. Selleks järgi juhtpuldi ekraanil kuvatavaid juhiseid ning sisesta UKU juhtsüsteemi tunnus ja kood, kui neid nõutakse. Pärast seda saad kohe hakata rakendust kasutama ja kõiki selle võimalusi nautima.

 

 

 

Valmista saunaelamus ette kõigest paari klikiga

 

HUUM app pakub enamat kui lihtsalt kerise sisse- ja väljalülitamist. Sellel on kasulikke funktsioone, mis võimaldavad sul saunaelamust oma soovi järgi kohandada.

 

Et HUUM mobiilirakendust kasutama hakata, on sul vaja:

 • juhtpuldiga töötavat elektrikerist, millel on temperatuuri reguleerimise funktsioon
 • UKU sauna juhtsüsteemi WiFi või 4G võimekusega mudelit (soovi korraga saad valida sellele erineva disainiga kerise juhtpulte)
 • nutitelefoni, kuhu laadida HUUM app

 

Kõigepealt põhifunktsioonidest:

 • Kütmisega seoses saab valida kütmise algus- ja lõpuaja ning määrata soovitud temperatuuri.
 • Tänu ukseandurile tunneb UKU juhtsüsteem ära, kui oled saunaruumi ukse lahti jätnud – sel juhul kütmist ei käivitata.
 • Sauna kuumenemise ajal saad alati hetketemperatuuri kontrollida, et näha, kuidas kütmine edeneb.
 • Kui sa juba tead, mis kellaajal saun kuum peab olema, saad kasutada taimeri funktsiooni. Käivita lihtsalt taimer ning kui sa trenni lõpetad ja saunaõhtuks koju saabud, on kuum saun sind juba ootamas.

 

UKU juhtsüsteemiga saad ühendada ka valgusti, ventilatsiooni ja auruti, mida on samuti võimalik mobiilirakenduse kaudu juhtida. Selleks pead need funktsioonid esmalt seinapealsest kerise juhtpuldist aktiveerima.

 

 • HUUM rakenduse kasutajate arv on piiramatu.

 

Selle saavad alla laadida ja kerisega ühendada kõik, kes teavad juhtsüsteemi tunnusnumbreid. Nii saavad kõik sinu pereliikmed sauna kütte panna ja ka näha, kas keegi on kerise juba tööle lülitanud. Saunaõhtule kutsutud sõbrad omakorda saavad jälgida sauna temperatuuri, et näha, kas võib juba leili viskama minna.

 

 • HUUM app on saadaval 8 keeles: eesti, inglise, saksa, prantsuse, itaalia, soome, poola ja vene. 

 

Kokkuvõtteks

Sauna kütmine HUUMi rakendusega säästab sinu aega. See lihtne ja mugav lahendus aitab sul tänapäevasesse kiiresse elustiili hõlpsasti meeldivaid saunakogemusi pikkida.

Kuna kerisele juhtpuldi valimine võib teinekord olla üsna keeruline, oleme sinu abistamiseks kirjutanud selle kohta blogipostituse “Kuidas valida elektrikerisele juhtpulti?”

of sauna Kõik artiklid